X

Kırmızı Topuklu Ayakkabı

1 adet ürün bulundu

 

Kırmızı Topuklu Ayakkabı Modelleri

Zarifliğe hükmeden ve topuk boyunun yükselmesiyle daha naif tasarımlara kavuşan kırmızı topuklu ayakkabı modelleri, 19. yüzyıla kadar farklı alanlarda yer edinmiştir. Aslında topuklu ayakkabılar ilk olarak erkekler tarafından, ata rahat binme amacıyla kullanılmıştır. Bir müddet zemindeki bakterilerden korunmaya yarayan bu parçalar, çiftçiler içinse kıyafetlere toprak bulaşmasının önüne geçen bir araç olmuştur. Daha sonra kraliyete mensup veya üst tabakalardaki kişilerin asillik göstergesi haline gelmiştir. Hatta bir dönem, sadece soylulara kırmızı topuklu ayakkabı modelleri giymede özgürlük tanınmıştır. Değişken süreçlerin etkisiyle 18. yüzyılda erkek ayakkabı topukları giderek alçalmış ve renkleri koyulaşmıştır. Böylece kırmızı ayakkabılar kadını simgelemeye başlamıştır.

Akıllarda özel bir yer edinen topuklu ayakkabılar sadece uzun görünme amacı taşımıyor. Vücut yapısını daha fit ve düz gösteren topuklu ayakkabılar, zarafetin şekil bulduğu noktada kullanıcılara göz kırpıyor. Göğüs ve basen kıvrımlarının belirgin hale gelmesine ve bacakların sıkı bir form kazanmasına yardımcı oluyor. Üzerine bir de kırmızı renkli olduğunda özgüveni yüksek ve otoriter bir kadın imajı yaratıyor. Bazı kadınlar içinse sarsılmaz bir duruşun yanı sıra aslında ne kadar kırılgan olunduğunu anımsatıyor. Hal böyle iken, günümüzde kırmızı topuklu ayakkabı fiyatları da geniş bir aralıkta tutuluyor. Böylece fiyatlar, üretilen tüm modellere sahip olmandaki tek engel haline geliyor. Ancak Lidyana tüm bu nitelikleri gururla taşıman için kırmızı ayakkabı kampanyaları ile fark yaratıyor!

Kırmızı Topuklu Ayakkabı Fiyatları

Uluslararası kabul gören markaların tümünü aynı çatı altında toplayan Lidyana, kırmızı topuklu ayakkabı fiyatları ile hiçbir yerde bulamayacağın fırsatları ayağına getiriyor. Alırım bir çift diyor ancak nerede giyeceğine karar veremiyorsan, trend kombin önerilerine göz atabilirsin. Lidyana kadın giyim ürünleri ile çarpıcı kombinler oluşturabilir, çanta ve diğer tamamlayıcı aksesuar çeşitleri ile göz alıcı görünebilirsin.

Örneğin, siyah püsküllü crop pantolon altına giyeceğin gova kırmızı topuklu ayakkabı modelleri ile günün parlayan yıldızı sen olabilirsin! Yakası büzgülü elbise ile stiletto veya kırmızı süet ayakkabı birlikteliğini nezih bir davette kullanabilirsin. Bu sıcak havalarda cep detaylı kot şort ve mimi topuklu ayakkabıyla özgür ruhunu kanatlandırabilirsin.

Hayır, ben tamamen kırmızı giyeceğim diyorsan, Lidyana yine seninle! Deri ve şifon, süet ve ipek beraberliklerinden hangisi seçeceğin ise tarzına kalıyor. Renkli kişiliğinin vurgulanması istiyorsan minik tüyolara dikkat kesebilirsin. Kırmızı; taba, bordo, altın, gümüş ve pastel gibi yumuşak tonları sever. Mesela pileli pantolon üzerine dar bir anvelop bluz ve hasır çanta ile oluşturduğun kum rengi kombinin eksikliğini bilekten bağlamalı şık bir kırmızı ayakkabı ile tamamlayabilirsin. Siyah düz bir büstiyer ya da siyah kalem etek modelleri altına, apartman kadife topuklu kırmızı ayakkabı modelleri kullanabilirsin. Bu parçaları renkli, opak veya şeffaf çoraplarla dahi kombinleyebilirsin. Üstelik topuklu ayakkabı kampanyaları ile seçim sınırından kurtulabilir ve birçok kombine sahip olabilirsin.

Kırmızı Topuklu Ayakkabı Kampanyaları

Havuz başında gerçekleşen bir nikah töreni, lise arkadaşlarının buluştuğu bir davet, altın günü veya mezuniyetin için en şık ayakkabı modellerine ulaşmaya ne dersin? Cazip fiyatlar sayesinde birden fazla ürünü satın alabilir, güvenli ve kaliteli alışverişin tadına varabilirsin. Lidyana ayrıcalığıyla indirimli kırmızı topuklu ayakkabı fiyatları ile tanış ve kaliteye uygun fiyatlarla sahip ol. Şıklığının tamamlayıcısı olmak için sabırsızlanan dış giyim, alt giyim, aksesuar, takı ve ayakkabı koleksiyonları alışılmışın dışında tasarımlarla dikkat çekiyor. Tişört, gömlek, pantolon ve daha nice parça en uygun fiyatlarla karşında. Abiye elbiseler, günlük giyim modelleri ve güzelliğini bir üst noktaya taşıyacak cilt ve vücut bakım ürünleri… Aradığın her ürünü tek bir elden ve kolayca sahip olmak istiyorsan doğru adrestesin! Modaya dair tüm tabuları unutup beyaz, hayır hayır kırmızı bir sayfa açmaya var mısın?

Yukarı Çık