• Kia Ora Design Kuhn Taba Süet Altın Rengi Aksesuarlı Çanta
  • Kia Ora Design Kuhn Taba Süet Altın Rengi Aksesuarlı Çanta
Kia Ora Design

Kuhn Taba Süet Altın Rengi Aksesuarlı Çanta

895.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Materyal: Süet-Deri
Hareketli yaşamınıza uyum sağlayarak hem omuz hem de sırt çantası olarak kullanılabilen Kuhn çantanın farklı kullanım seçenekleriyle şıklığınızı tamamlayın. Günden   geceye kullanılabileceğiniz Kuhn, deri detaylarıyla şıklığınızı tamamlayacak!
Genişlik: 34 cm
Yükseklik: 21 cm
Derinlik: 14 cm
Sap Boyu: 74 cm
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Kia Ora Design ürünü Daha fazla Omuz Çantası ürünü