• Kérastase Resistance Ciment Thermique 200 Ml Yıpranmış ve Sık Fönlenen Saçlar İçin
Kargo Bedava
Kérastase

Resistance Ciment Thermique 200 Ml Yıpranmış ve Sık Fönlenen Saçlar İçin

128.00 TL 170.00 TL %25 indirim
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
Tüm Saç Tipleri Kullanabilir Kerastase Vita-Ciment Thermique, saçlara "Hayat Çimentosu" desteği vererek, yeniden yapılandırıyor. Saç tellerinin içine nüfuz ederek etkileyen ürün, keratin proteini takviyesi ile saçları besliyor.Saça uygulanan fön ve maşa gibi ısı gerektiren şekillendirmelerin verebileceği zararlara karşı korur.Kerastase Ciment Thermique, ısı ile aktif olur. Aktif olduğunda saçın koruyucu kalkanı olur. Saç etrafında incecik bir film tabakası çekerek, bütün saç telinin zarar görmesini engeller. Saçların dış yüzeyini güçlendirir ve bir yandan da pürüzsüz olması için harekete geçer. Saçların hızla şekil almasını ve yumuşamasını sağlayarak, şekillendirme aşamasında bu işlemin kısalmasını sağlar. Saç uçlarında çatallaşmaları ve saç boyunda kırılmaları önler.Kırık görünümü düzeltir.Kaybedilmiş esnek yapı tekrar kazanılmış olur. Yıpranmış saçlarda oluşan boşlukları doldurarak, dolgu maddesi görevi üstlenen "Hayat Çimentosu" içeriği ile saç yüzeyi yenilenir ve saçlar beslenir. Yeniden yapılandırıcı termo aktif süt ile zayıf saçlar kuvvetlenir. Günlük kullanım için uygundur.Kerastase serisinden saç Tipi nize uygun olan şampuan ile saçı temizledikten sonra uygulayın. Fön ya da maşa işlemi öncesi nemli veya kuru saça uygulayın. Durulama gerektirmez.Isı ile aktif olan içeriği sebebi ile uygulama sonrası saça fön çekilmesi ya da saçın kurutulması tavsiye edilir. Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Kérastase ürünü Daha fazla Kadın ürünü