• Kérastase Kerastase Serum Therapıste 30Ml
Kérastase

Kerastase Serum Therapıste 30Ml

225.00 TL 189.90 TL (%16 indirim )
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
Aşırı Yıpranan Saç Tipi Kerastase, 50 yıllık deneyimi ile hanımların kişiliklerinin vazgeçilmez bir parçası olarak gördüğü saçlarının bakımı için eşi bulunmaz ürünlerini geniş yelpazeden beğeninize sunuyor. Resistance serisinde tamamen kişiye özel olarak geliştirdiği Therapiste, keratin fonksiyonunu taklit eden proteinlerle saç etrasına nüfuz ederek, güçlendiriyor.Kerastase Resistance Therapiste Yıpranmış Saçlar için Çift Yönlü Serum Yararları Saça kaybetmiş olduğu canlılığı ve parlaklığı tekrardan kazandırır.Saçın pürüzsüz bir yüzeye ve kadife yumuşaklığında bir doku kazandırır.Aşırı işlem görerek yıpranmış saç tellerinin onarılmasını ve yapılandırılmasını sağlar. Çok sertleşmiş saçlar için faydalıdır. Esnekliğini kaybeden saça yeniden esneklik kazandır.Aşırı yıpranmış saçların boyunun ve uçlarının onarılarak, yapılandırılması için özel olarak geliştirilmiştir. Erozyon 3-4 seviyesi Son dokunuş olarak fönden önce ve sonra kullanılabilir.Aşırı yıpranan saç tipleri için günlük kullanıma uygundur.İlk adım olarak Kerastase Resistance Therapiste Aşırı İşlem Görmüş Saçlar İçin Kremli Saç Banyosu ile saçınızı temizleyin.Serumu, nemli ya da kuru saçların boy ve uçlarına masaj yaparak uygulamalısınız.Durulanmaz.Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Kérastase ürünü Daha fazla Saç Serumu ürünü