• Kérastase Kerastase Şampuan Fluıdealıste No Sulfates Şampuan 250Ml
Kérastase

Kerastase Şampuan Fluıdealıste No Sulfates Şampuan 250Ml

125.00 TL 99.90 TL (%20 indirim )
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
Tüm Saç Tipi Kontrol edilemeyen saçları disiplin eden Kerastase Discipline, elektriklenen ve nemden kabaran saçlara özel bakım sunuyor. Kıvrımlar arasında uyum ve saç tellerinin bütünlüğünü sağlayan Kerastase Discipline Boyalı Saçlar İçin Sülfatsız Şampuan, boyalı saçlar için özel olarak tasarlanmıştır.Problemleri saç tellerini hedef alarak, düz ve pürüzsüz bir yüzey görünümü sağlar. Saçların kabarma sorununu çözer. Saçlara ekstra parlaklık ve güçlülük kazandırır.Saça hareket özgürlüğü kazandırır. Boyalı saç renginin akmasını ve solmasını önleyicidir.Nemli ortamlarda dayalı kabarmayı önler ve nemden kaynaklanan saç ağırlaşmalarının önüne geçer.İçerdiği özel keratin, saç tellerini tek tek ve bir bütün halinde kontrol edilebilir olmasını sağlar. Saçların sakinleşmesini sağlar. Şampuanın içeriğinde sülfat bulunmamaktadır.Kimyasal ve dış faktörlerden kaynaklı(boya, hava koşulları) hassaslaşmış ve hasar görmüş saç yapısına uygundur. Tüm boyalı saç tipleri için uygundur.Günlük kullanım için uygundur. Morfo keratin içeriği ile saçlar kökten uca onarılır ve hafifletilerek, saçlar özgürce hareket edebilir.Islak saça uygulanmalıdır.saç derisine ve saçlara masaj yaparak şampuanın köpürmesini sağlayınız.Köpürtme sonrası bol suyla iyice durulayınız.Günlük saç bakımınıza devam edebilmek için Kerastase Discipline Fondant Fluidealiste Elektriklenme Önleyici Disiplin Kremi kullanabilirsiniz. Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Kérastase ürünü Daha fazla Şampuan ürünü