• Kérastase Boyalı Saçlar İçin Renk Koruyucu Şampuan - Reflection Bain Chroma Captive 1000 ml
Kargo Bedava
Kérastase

Boyalı Saçlar İçin Renk Koruyucu Şampuan - Reflection Bain Chroma Captive 1000 ml

349.90 TL 500.00 TL %30 indirim
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
Tüm Saç Tipi Cristalliste, Kerastase laboratuvarlarında genç kızların saçları için özel olarak geliştirilmiştir. Silikon, paraben ve sülfat içermeyen şampuan, saçlara hafif dokunuşlarda bulunarak bakımını ve temizliğini yapıyor. Kerastase Cristalliste Bain Cristal Fine İnce Telli Şampuan YararlarıGenç görünen, canlı ve enerjik saç telleri saçlar için saçları yormadan hafifçe derinlemesine temizlik yaparak arındırır.İnce telli saçların temizliğini ağırlaştırmadan yapar ve ek olarak saçın bakımını da geliştirir. Saça hafif ve hacimli yapı kazandırır. Su sertliği ve içeriğinden kaynaklı olarak temizlik esasında saç yüzeyinde yıpratıcı bir etki oluşmasına sebiyet verir. Böyle bir yıpratıcı etkiye karşı koruma tabakası oluşturur. Saçı ağırlaştırmadan arındırır. Saçtaki elektriklenme ve kabarma sorunlarını çözer. Saça ışıltılı ve parlak görünüm sağlar. Uzun saçlarda görülen saç dipleri ile saç uçları arasındaki dengesizliğe çözüm sunarak, denge kurar. Yağlı, hassas saç kökleri ile kuruyan saç uçları arasında denge oluştururak saç yapısında sağlıklı ve eşit bakımlı görünüm oluşturur.Özel polimer içeren Cristalliste Bain Cristal Fine İnce Telli Şampuan, saçtaki kurulukla başa çıkarak, saç uçları ve boylarına bakım uygular. Parlak ve pürüzsüz görünüm sağlar.Yağ Dengeleyici Sistem ile geliştirilen Bain Cristal Fine İnce Telli Şampuan, etkisini saç köklerine göstererek, saf ve arınmış yapı oluşturur. Saçın ağırlaşmasını engelliyicidir. Aloe Vera; güçlü nemlendirici ve besleyici özelliklere sahiptir. Saçı kırılmaya ve kurumaya karşı korur.Silikon, paraben ve sülfat içermez. Böylelikle saçlara nazikçe dokunarak, temizlik yapar. Günlük kullanım için uygun.Nemli saça diplerine ve saç uçlarına masaj yaparak uygulanmalıdır.Köpürtülmesi ve tüm saça yayılması gerekir.Saçınızda 3 dakika beklettikten sonra bol su ile iyice durulayınız. Şampuan sonrası günlük bakımınızı "Kerastase Cristalliste Lait Crista Işıltı Veren Nemlendirici Saç Kremi" ile yapabilirsiniz.Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Kérastase ürünü Daha fazla Tulum ürünü