Kérastase

Boyalı Saçlar İçin Renk Koruyucu Şampuan - Reflection Bain Chroma Captive 1000 ml

300.00 TL 209.90 TL (%30 indirim)
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
E-posta HABER VER
Boyalı saçlarda renk parlaklığını koruyan ve rengin kalıcılığını arttıran şampuan. Boyalı saçları temizler, pürüzsüzleştirerek ipeksi dokunuş ve eşsiz parlaklık sağlar. Keten tohumu ile parlaklık, UV Filtresi + E Vitamini ile yansıma, Çinko Glükonat ile saça derinlik sağlar. Paraben içermez. Rengi tutsak eder, korur, mükemmelleştirir. 40 gün boyunca, devam eden yoğunluk sağlar.
Keten Toğumu Yağı: Saç yüzeyini kaplayarak pürüzsüzleştirir. Saçta ışık yansımasını sağlar. Saç telini homojenleştirir, saçın pul tabakasını yumuşatarak üst düzey parlaklık verir.UV Filtresi + E Vitamini: Saç yansımasını tüm oksidatif etkiler ve serbest radikallere karşı koruma altına alır. Saçı ve parlaklığı dış etkenlere karşı korurur.Çinko Glükonat: Boya molekülleri arasında bağ yaratarak rengin saçta tutulmasına yardımcı olur. Güçlü bir maddedir, iyonik bağlar ile renklendirici maddeleri bir arada tutar.
Uygulama: Islak saça masaj yaparak uygulayınız. Saçınıza su ilave edip emülsiyon yapın. Durulayın. 
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Kérastase ürünü Daha fazla Şampuan ürünü