• Kérastase Kerastase Resistance Force Architecte- Yıpranmış Saçlar İçin Maske (1-2) 500ml
Kérastase

Kerastase Resistance Force Architecte- Yıpranmış Saçlar İçin Maske (1-2) 500ml

550.00 TL 399.90 TL (%27 indirim )
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
Kerastase Resistance Force Architecte- Yıpranmış Saçlar İçin Maske (1-2) 500ml Yararları Ağır hasarlı saçlar için yapılandırıcı bakım maskesi, yapısal olarak hasar görmüş ve zayıflamış saçlarda etkilidir. Hayat çimentosu olarak adlandırılıan maske, saçın yıpranmış ve hasarlı bölümlerine dolgu yapar. Yoğun onarma etkisiyle hasar görmüş saçlar üzerinde etkin iyileştirme etkisi sağlar. Saç uçarındaki kırık görünümünü düzelterek yeni kırık oluşumuna karşı saçı güçlendirir. Yumuşak ve kolay taranan saçlar oluşturur. İçerik Bilgisi 501 PPM Hayat Çimentosu; saç yüzeyini yenileyerek eksik olan besinler sağlar. Dolgu maddesi görevi görerek saç yapısında oluşan boşlukları doldurur. Keratin; dolgu maddesi görevi görerek saç yapısının güçlenmesini sağlar, saçı yumuşatır. Seramidler; saçı derinlemesine onararak güçlenmesine yardımcı olur. Uygulama Kerastase Resistance Force Architecte-Hassaslaşmış Saçlar İçin Yüzey Yenileyici Şampuan (3-4)
ile yıkayıp durulayın. Nemli saçın boy ve uçlarına uygulayın. Etki etmesi için 10 dakika boyunca saçta bekletin. İyice durulayın. Haftada en fazla 2 defa kullanılması önerilir.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Kérastase ürünü Daha fazla Saç Maskesi ürünü