• Kérastase Kerastase Maske Maskeratine 200Ml
Kérastase

Kerastase Maske Maskeratine 200Ml

220.00 TL 167.00 TL (%24 indirim )
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
Tüm Saç TipleriKontrol edilmesi zorluk çıkaran, kabarık saç tipleri için geliştirilen Kerastase Discipline Maskeratine Tüm Saç Tipleri İçin Maske, saçın kabarma ve elektriklenme sorunlarını çözüyor. Şekillendirme işlemlerinde saç tellerini ısıya karşı koruma altına alarak, haftalık bakımını sağlamaktadır. Asi saçları sakinleştiriyor. Kontrol edilmesi zor saçları kontrol altına alarak, saç bütünlüğü sağlar. Çatallaşmış saç uçlarında onarım yaparak, çatallı ve pürüzlü görünüme düzen getiriyor.Saçın kalbine dokunarak etki ediyor ve elektriklenme ile kabarmaya son veriyor.Kontrol edilemeyen kabarık saçların kullanımı için idealdir. Saçı ısıya maruz bırakan şekillendiricilerin vereceği zarara karşı saç yapısını koruma altına alıyor. İçeriğinde bulunan keratin proteinleri avantajı ile saç telleri esneklik kazanıyor.Morfo keratin ve yumuşatan özellikli ajanlar ile saça daha fazla yumuşak doku kazandırılıyor. Lipid içerikler saç tellerindeki elektriklenme önleniyor.Her saç Tipi için uygundur.Temiz saça uygulanması gerekmektedir. Saçınızın temizliğini "Kerastase Discipline Bain Fluidealiste Tüm Saç Tipleri İçin Disiplin Şampuanı" yapmanız tavsiye edilir. Saçın ıslaklığını havlu yardımı ile alın ve maskeyi, saç dibine temas ettirmeden boy ve saç uçlarına uygulayın. Saç üzerinde 5-10 dakika bekletiniz ve ardından durulayınız. Haftada 2 defadan fazla kullanılmaması tavsiye edilmektedir.Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Kérastase ürünü Daha fazla Saç Maskesi ürünü