• Kérastase Kerastase Maske Force Archıtecte 200Ml
Kargo Bedava
Kérastase

Kerastase Maske Force Archıtecte 200Ml

179.90 TL 220.00 TL %18 indirim
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
Tüm Saç Tipleri Ağır hasarlı saçlar için seramidler, keratinler ve "Hayat Çimentosu" ile onarım yapan Kerastase Resistance Force Architecte, Vita-Ciment Advance ile saçın kalbine erişiyor. Saç uçlarındaki kırıkları onarırken, oluşabilecek kırılmaları da önlüyor. 50 yıllık tecrübenin sahibi Kerastase, saçlarınızı profesyonel dokunuşlarla kusursuzlaştırıyor. Ağır hasar görmüş saçları yapılandırmak için geliştirilen Kerastase Resistance Force Architecte bakım maskesi, yapı itibari ile hasar gören saçlar ve zayıflamış saçlar için etkili sonuç verir.Hayat çimentosu" içeriğiyle saçın yıpranan ve hasar gören bölümleri doldurulur.Saç bakımının yoğunluğu sebebi ile hasar gören saçlara hızla etki ederek, iyileştirir. Saç uçarının kırıklı görünümünü ortadan kaldırırken bir yandan da yeni kırık oluşumlarına önlem alarak saçı güçlendirir.Saçlar yumuşak ve kolay taranır. İçeriğinde bulunan "Hayat Çimentosu" teknolojisinin avantajıyla saç yüzeyi yenilenir. Saçın eksik olan besinleri giderilir. Dolgu maddesi görevi gördüğü için saç yapısındaki boşlukları doldurur.Keratin içeriğinin sağladığı katıyla saç yapısının güçlenmesi sağlanırken, saç yumuşar.Seramid içeriği etkisiyle saçla derinlemesine onarılır ve güçlendirilir.Saçınıza uygun şampuan ile saçlarınızı temizledikten sonra iyice durulayın.Maskeyi nemli saç boyuna ve uçlarına uygulayın.Etkili olması için 10 dakika boyunca bekleyin.Haftada maksimum 2 defa kullanılması önerilir.Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Kérastase ürünü Daha fazla Etek ürünü