X
  • Kérastase Cristalliste Masque Cristal Uzun Saçlar İçin Parlaklık Veren Saç Maskesi 200ml
Kérastase

Cristalliste Masque Cristal Uzun Saçlar İçin Parlaklık Veren Saç Maskesi 200ml

175.00 TL 149.00 TL (%15 indirim )
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
Tüm Saç Tipi Kerastase Cristalliste serisi, genç kızların saç bakımında ihtiyaçları olan ve sorunlar yaşadığı her türlü saç sorununa çözüm olmak için özel olarak geliştirilmiş profesyonel bakım serisidir Saç tellerinin düz ve parlak olmasını sağlar. Saça yumuşaklık kazandırır.Uzun saçlarda sıkça görülen boy ve uçları arasında oluşan dengesizlik sorununu, denge kurarak giderir. Kuru saç uçlarını ihtiyaç duyduğu oranda nemlendirerek onarır.Saçı ağırlaştırmayan bir yapısı vardır saçlara ipeksi yumuşaklık kazandırır. Saç bütününde ışık saçan, parlak görünüme kavuşturur. Saçın kalbine etki ederek, saç tellerine kalıcı onarım ve bakım uygular. Elektriklenme ve kabarmaları engelleyerek, saçı sakinleştirir. Kontrol altına alınması zor olan saçların kolayca şekillendirilmesini sağlamaktadır.Saçlara olağanüstü parlaklık kazandırır. Uzun veya kısa fark etmeksizin saçlarda tüy hafifliği etkisi oluşur.Özel polimerler içerir ve bu polimeler saçta kurumaya karşı savaş açar. Savaşı kazanan polimeler sayesinde saç boylarında ve uçlarında parlak ve pürüzsüz görünüm sağlanır. Yağ Dengeleyici Sistem ile geliştirilmiştir. Sistem, saça uygulanan bakımın saçı ağırlaştırmadan yapılasını sağlar. Aloe Vera ile saç yoğun bir şekilde nemlendirilir ve beslenir. Böylelikle saçlar kırılmaya ve kurumaya karşı korunmuş olur.Temiz saça uygulanmalıdır. Saçınızın temizliğini Kerastase Cristalliste serisinin özel "Bain Cristal Şampuan"ı ile yapınız.Nemli saçların boyuna ve uçlarına masaj yaparak maskeyi yediriniz. Maskenin etkili olması için saçta 5-10 dakika bekletiniz.İyice durulayınız.Maske bakımını haftada en çok 2 defa kulanmanız tavsiye edilir.Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Kérastase ürünü Daha fazla Saç Maskesi ürünü