• Kérastase Kerastase Fusio Dose Booster Densité Yoğunlaştırıcı Bakım 120ml
Kérastase

Kerastase Fusio Dose Booster Densité Yoğunlaştırıcı Bakım 120ml

480.00 TL 335.90 TL (%30 indirim )
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
Ürün Özelliği Kök hücre araştırmaları sonucu geliştirilen Densifique serisi, saç yoğunluğunu arttıran özel ürünler içerir. Konsantre yapıdakı bakım sıvısı bakım serumu ile birlikte kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Serumun etkisini arttıran bakım, saçı dolgun ve hacimli görünüm için destekler. İnce telli, zayıf, güçsüz ve seyrek saçlar için ideal yapıdadır. Saç telini sararak dayanıklı ve güçlü saçlar oluşturur. Dilediğiniz Fusio Dose serum ile karıştırarak size özel bakım kürünüzü oluşturabilirsiniz. Tüm saç tipleri için kullanıma uygundur. Fusio Dose Booster, tek başına kullanılmaz. Ürünün aktif olabilmesi için dilediğiniz bir Serum ile karıştırmanız gerekmektedir. Uygulama Saç yapınıza uygun olarak seçtiğiniz bir şampuanla saçınızı yıkayıp durulayın. Saçınızın ihtiyacına göre seçeceğiniz Fusio Dose şişesinin üzerine takıp birbirlerine karışmalarını sağlayın. Her uygulamada otomatik olarak 6ml'lik miktar kullanılır. Havluyla nemi alınmış saçın boy ve uçlarına uygulayın. Masaj yaparak tüm saça iyice dağıtın. 5 dakika boyunca etki etmesi için bekletin. İyice durulayın.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Kérastase ürünü Daha fazla Saç Bakımı ürünü