• Kérastase Kerastase Fıbre Archıtecte 30Ml
Kargo Bedava
Kérastase

Kerastase Fıbre Archıtecte 30Ml

189.90 TL 225.00 TL %16 indirim
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
Tüm Saç Tipi Kerastase Resistance serisi kaybolan esnek yapıyı yeniden kazandırmak için harekete geçer ve saçlara ihtiyacı olan besin takviyelerini de yapar. Her türlü ısısal işlem sonrası saçları yaşanabilecek hasara karşıkorumaya alarak, erozyona uğramış saçlar yeniden yapılandırma özelliği ile tasarlanmıştır.Kerastase Resistance Fibre Architecte Kırık Uç Serum Seviye YararlarıSaç tellerini yenilemesi için geliştirilen çift fazlı formülüyle saçın içine nüfuz ederek onardığı için saç yüzeyinin pürüzsüzce güçlenmesini ve kırıklarda onarılma sağlar. Fön, boya gibi kimyasal işlemler, maşa gibi şekillendiriciler ve saç fırçalarından dolayı oluşabilecek sorunlarla savaşan Kerastase Resistance Fibre Architectei saçların dirençli olmasını sağlar.Zayıflayan saç gövdesini sağlamlaştırır. Gördüğü işlemlerden dolayı yıpranan, zayıflayan ve erozyona uğrayan saçları yenileyerek yapılanır.Vita-Ciment, saçın kalbinde inerek güçlendirir. Çimento etkisi ile dolgu görevi görür ve saç yapısını kökten uca güçlendirir.Özel Polimerler ile saçlar dolgunluk kazanırken, özel ajanlarıyla bakım yapılır ve uzun süreli hacim etkisi sağlanır.Günlük kullanım için uygundur.Tüm saç tiplerinde kullanılabilir özelliklidir.Saç yapınıza uygun Kerastase Resistance serisinden seçim yaptığınız şampuan ile saçınızı temizleyin ve durulayın. Kuru ya da nemli saç boyuna ve uçlarına uygulayın.Durulamayın.Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Kérastase ürünü Daha fazla Etek ürünü