Kérastase

Resistance Fibre Architecte Çift Fazlı Onarıcı Serum 30ml

150.00 TL 129.90 TL (%13 indirim)
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
E-posta HABER VER
Kerastase'dan saç telini yenileyen çift yönlü serum, kolay kırılan saçları ve çatallaşmış saç uçlarını yeniden yapılandırarak onarır. Aşırı yıpranmış saçları kalbinden yüzeyine zırhlandırır. Zayıflamış saç boylarını sağlamlaştırır. Fön, kimyasal işlemler ve fırça darbeleri sonucu yıpranan saçları onarır. İşlem görmüş, zayıflamış ve erozyona uğramış saçlar yeniden yapılanır. Kırık saç uçlarını yeniden mühürler. Saç teli daha sağlıklı hale gelir.
Intra-Cylane: Saçın destek mekanizmasını tekrar yaratarak saçı güçlendirir ve saç telinde her bir kırılma noktası yeniden yaratılır.Pro-Keratin: Saç teli korteksinde ve saç yüzeyinde yıpranma nedeniyle oluşmuş boşlukları doldurur.Ceramidler: Saçın dış yüzeyini onarır ve pürüzsüzleştirir ve saç pulcuklarının birbirine tutunmasını sağlar.
Uygulama: Kuru saça, son dokunuş olarak uygulayınız. Dikkatlice pompanın ortasına basınız. 2-3 kez pompalayarak  kuru saçlarda iki faz serumu dağıtarak saçın boy ve uçlarına uygulayınız. Durulamayın. Gerek duyulduğu her an kullanılabilir.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Kérastase ürünü Daha fazla Saç Serumu ürünü