• Kérastase Kerastase Yağ Elıxır K Ultıme Boyalı Saçlar 100Ml
Kargo Bedava
Kérastase

Kerastase Yağ Elıxır K Ultıme Boyalı Saçlar 100Ml

159.90 TL 195.00 TL %18 indirim
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
Boyalı SaçlarBoyalı saçları koruma altına alarak, bakımını yapmak için geliştirilen Kerastase Elixir Ultime The Imperial, günlük ve özel kullanımlar için idealdir. Bu çok amaçlı bakım ürünü ile saçlarınız daha parlak, esnek, canlı veuyum içinde aromatik kokuların esintisine sahip oluyor.Kerastase Elixir Ultime The Imperial YararlarıBoyalı saçlar için geliştirilmiştir. Çiçek aromalarının ve meyve aromalarının uyumu uzun süre saçlarda hissedilir.Ön şampuan olarak kullanılabilir. Saçı kirden arındırarak ve saç diplerini beslemeyi sağlar.Boyalı saçları gördüğü hasardan onararak kurtarır.Isı uygulanacak olan fön ve şekillendiricilerin zarar vermesini önleyerek, saçı korur. Saçları besler. Saç yapısında hafiflik sağlar. Saç canlılık ve güç kazandırır. Saçı zararlı dış etkenlere karşı korur.Elektriklenmeyi ve kabarmayı önleyicidir.Saçı kontrol altına alır.Kolay taranma.Yumuşak saç dokusu. Saçlarda doğal parlaklık.Beyaz Çay” maddesi, antioksidan etkilidir. Boyalı saçlarda renk yoğunluğunun ortaya çıkmasını sağlarmaktadır.Mısır Yağı” maddesi, saç yapısında anti-oksidan özellikliğini sergileyerek, parlak ve yumuşak etkisini gösterir. Pracaxi Yağı” maddesi, parlaklık verir. Saç tellerini besler ve havalı bir yapılanma oluşturur.Kamelya Yağı” maddesi, saça ekstra parlaklık verirken diğer yandan hasarlı saç tellerini onarır ve pürüzsüz yüzey oluşturur.Argan Yağı” maddesi, saça gücünü tekrardan kazandırır ve saçı dış etkenlere karşı korur. Ön Hazırlık Aşaması:Saç tutam tutam ayırdıktan sonra masaj yaparak, ürünün saçta dağılmasını sağlayarak uygulanmalıdır.Ürüne az miktarda sıcak su ekletikten sonra seyrelen kıvamı saç diplerine masaj yaparak uygulayın. Uygulama sonrası durulama yapınız.Yoğun Nemlendirme Aşaması:Temiz saça uygulayın.Havlu yardımı ile nemi alınmış saç tellerine ve saç uçlarına uygulayın. Durulama yapmayın.Fön Öncesi Aşaması:Fön veya şekillendiriciiden önce uygulayını. Son Dokunuş Aşaması:Şekillendirme sonrası saçın elektriklenmesini önlemek için saç boyuna ve uçlarına uygulayın.Her Zaman Kullanma Aşaması: Günde birden fazla kullanılabilir.Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Kérastase ürünü Daha fazla Etek ürünü