• Kérastase Reflection Chroma Riche Boyalı Saçlara Işıltı Veren Saç Maskesi  500 Ml
Kargo Bedava
Kérastase

Reflection Chroma Riche Boyalı Saçlara Işıltı Veren Saç Maskesi 500 Ml

281.00 TL 430.00 TL %35 indirim
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
Tüm Saç Tipi Boyalı ve röfleli saçlarda, kimyasal işlemler dolayısı ile sertleşmeler görülür. Sertleşmiş, yıpranmış ve hassaslaşan saçlara yumuşaklık kazandırarak, daha parlak ve canlı görünüm kazandırmaktadır. Saçınızın haftalık bakım maskesi olarak, uzman dokunuşlarda bulunuyor.Kerastase Reflection Chroma Riche Boyalı Röfleli Saçlara Maske YararlarıBoyalı, hassas, röfleli saçlar için geliştirilen bakım maskesi, saçlarınızı yumuşatarak kolay taranmasını sağlıyor. Matlaşan saç görünümüne ışıltı kazandırarak, boya rengini canlandırıyor. Hassaslığı sebebi ile fazlaca yıpranan ve hasar gören sac tellerinin yüzeyini onararak, pürüzsüz görünüm kazandırıyor. Saçta çoklu yansımalar oluşturarak, her açıdan ışıldamasını sağlar. Saçta ağırlık yapmayarak daha hafif, daha parlak, daha yumuşak bir doku hedefleyerek, hedefine ulaşır. İyonik Film Sistemi ile tasarlanan ve Aqua İyonlu Sistem ile geliştirilen maske, saç liflerinde mikro prizmalar ve ışık yansıtıcılarının etkisini hissettirir. UV filtreleri ile güneş oksidasyonundan kaynaklanan zararlı etkenlerden koruyor. E Vitamini saç renginde canlılık ve derinlik güçlü bir halde yansıtılıyor. Ayrıca E vitamini desteği ile yumuşak, parlayan ve beslenen sağlıklı saçlar oluşturuluyor. 1.Adım olarak, saçınızın temizliğini "Kerastase Reflection Chroma Riche serisinden Boyalı ve Röfleli Hassas Saçlar için Renk Koruyucu Şampuan" ile yapmalısınız. Saçınızı yıkadıktan sonra nemini temiz bir havlu ile alınız. Nemli saçlarınızın boyuna ve uçlarına uygulayınız.Etkisini göstermesi için 5-10 dakika kadar bekletiniz.İyice durulayınız. Bakım maskesini 1 hafta içerisinde en fazla 2 defa kullanmanız tavsiye edilir.Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Kérastase ürünü Daha fazla Etek ürünü