X

Erkek Kemer

88 adet ürün bulundu

 

Erkek Kemer Tavsiyeleri

Erkekler için kemer takmak iki farklı amaca hizmet eder. Bazı erkekler kemeri pantolon belden düşmesin diye takarken bazıları ise bu parçaları kombinleri için olmazsa olmaz bir aksesuar olarak görürler. Aksesuar olarak kxullanan erkekler genelde ayakkabı ve kemer uyumu fikrine hakimdir. Bu iki parça birbirine uyumlu olduğunda erkekler daha tarz bir görünüme kavuşabilir. Eğer sen de kendine özgü bir tarz yaratmak istiyorsan işe ilk olarak erkek kemer ve ayakkabı uyumunu yakalamaktan başlayabilirsin. Bunun için kemer çeşitlerini bilmen yararına olacaktır. Genellikle kemerler birbirinin benzeri gibi görünse de ufak detaylarla birbirinden ayrılır ve bu sayede belli bir tarza hitap eder. Ayakkabına da bu tarza uygun seçersen kombininde uyum yakalamış olursun. Bunun gibi küçük tavsiyeler sayesinde son derece şık görünüme kavuşabilirsin.

Ayrıntılar detaylarda saklıdır fikrini yansıtan en iyi parçalardan biri olan erkek kemer modelleri mükemmel giyimi yakalaman için sana yardım eder. Her erkeğin gardırobunda olması gereken başlıca parça siyah erkek kemeridir. Hangi amaçla olursa olsun bu kemerleri her kombininde rahatça kullanabilirsin. Lacivert de siyah ile benzer görünüm yaratmakta olup onu biraz daha sınırlı kıyafetle takabilirsin. Daha özel bir tarz ortaya çıkarmak istiyorsan kemer tokası, kemerinin deseni ve hangi malzemeden üretildiği gibi özelliklere dikkat ederek doğru seçimi yapabilirsin. Bunun için hangi kemerin hangi kombine uyum sağlayacağını bilmen yararına olacaktır.

Erkek Kemer Kombin Önerileri

Erkek kemer modelleri denilince çoğunlukla akla ilk olarak klasik kemer modelleri gelir. Adından da anlayacağın üzere bu kemer modelleri daha çok takım elbise, ceket gibi klasik giyim tarzına hitap eder. Bu tasarımlar daha düz kesimlere sahip olup kemer tokası son derece sade bir yapıdadır. Yani ilk bakışta dikkat çekmez ancak takmasan da eksikliğini hissedebileceğin parçalardan biridir. Kemer modelleri kalın ve ince olmak üzere kendi içerisinde ikiye ayrılır. Takım elbise ile kullanmak için klasik erkek kemer modelleri arıyorsan bu durumda ince kemerleri tercih etmen gerekir. Takımının rengi ne olursa olsun kemerin mutlaka ayakkabın ile aynı ya da yakın renklerde olmalıdır. Bu sayede klasik giyim üzerine yaptığın kombinin tamamlanmış olacaktır. Eğer daha gündelik bir kombin yapacaksan burada tercihin kalın erkek kemer modelleri arasından olabilir. Bu tarz kemerler daha çok spor ayakkabı ve kot pantolonlarla birlikte tercih edilir. Hangi tarz kemeri hangi kombinlerde kullanacağını bilirsen daha hoş bir görünüm elde edebilirsin.

Erkek Kemer Modelleri

Erkek kemer modelleri ile ilgili en geniş seçeneklere ulaşabilmek için Lidyana sitesini ziyaret edebilirsin. Site içerisinde farklı renk, desen ve beden seçenekleriyle çok sayıda markaya ait erkek kemer çeşitlerini bir arada görebilirsin. Bunlar arasından seçim yaparken öncelikle hangi giyim tarzına yönelik kemer alacağına karar vermelisin. Bunun ardından kendi beden ölçünü iyi bilmeli ve kemerini ona göre seçmelisin. Kemerlerde standart bedenin yanı sıra 85, 90, 95 ve 100 olmak üzere ölçüler vardır. Bel genişliğine en uygun olanı sipariş vermelisin, fazla büyük olan kemerler dış görünüşünün havasını değişitrebilir. Kemerlerdeki renk ve desen seçeneklerine baktığında ise baskılı, çok renkli, çift taraflı, kabartmalı, ince çizgili, örgü, kadife detaylı desenleri ve siyah, lacivert, kırmızı, pembe, sarı, turuncu, mavi, yeşil gibi renkleri bir arada bulabilirsin. Aynı zamanda indirimli ürünlerin olması fiyat yönünden avantaj elde etmeni de sağlayacaktır. Tüm bu seçeneklere ulaşabilmek için Lidyana sana her türlü olanağı sunmaktadır. Böylece tek tek markalardan kemer aramakla uğraşmana gerek kalmayacak.

Yukarı Çık