Kanebo

Sensai Concealer Brush Type-Cb01

243.00 TL 216.00 TL (%11 indirim )
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
Cilt tonunuzu düzeltir. Nazik bir cilt bakımını kolay ve hassas rötuş yapma işlevi ile birleştiren kalem tipi fondöten ürünü.İlk kez kullanılacağı zaman sıvıyı akıtmak için dağıtıcıya yaklaşık 30 kez basın.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Kanebo ürünü Daha fazla Kapatıcı ürünü