Önerilen Sıralama
263 ürün arasından 1 - 96 ürünü görüntülüyorsun

Birbirinden Şık Kadın Bileklik Lidyana.com'da!

Stilinin peşinden gidenlere hitap eden Lidyana; giyim ürünlerinden aksesuara, kozmetikten çantaya kadar binlerce üründe en aranılan markaları bir araya getiriyor. Birbirinden şık tasarımları tek çatı altında beğenine sunarak hem günlük hem de şık kombinlerini tamamlamana olanak tanıyor. Kadın aksesuar modasının en şık tercihlerinden biri olan bileklikler de her zevke hitap eden tasarımları ile Lidyana’da seni bekliyor.

Bilekliklerde kullanılan materyaller ve modellerin çeşitli olması sebebiyle bileklikler zengin kullanım alanları sunan aksesuarlar arasındadır. Kimi zaman bilekte tek başlarına kimi zamanda saatlerle ve başka bileklik modelleriyle ortak olarak kullanılırlar. Genellikle altın, gümüş ve çelik gibi çokça kullanılan materyallerden üretilen bileklikler kombinlerinizi şıklaştırmak için en önemli aksesuarlardandır. Lidyana.com'da her kesim den kullanıcı ya hitap eden stilinize en uygun bileklik modellerini bulabilirsiniz. Aynı zamanda aksesuarlarda fiyatlandırma da çok önemlidir. Kullanılan materyalin değerine göre bilekliğin fiyatı değişebilir. Birçok farklı fiyattan bileklik modeline Lidyana.com'dan ulaşabilirsiniz.

Kombinlerinizi tamamlamak ve stilinizi ortaya çıkarmak için çeşitli türde aksesuarlardan yararlanılır. Kadın bileklik modelleri bileklerin daha şık ve zarif gözükmesine katkıda bulunur. Özellikle davetlerde tercih edilen daha ince, taşlı ve parlak bileklikler bileklerin oldukça zarif gösterirler. Daha günlük hayatta kullanılan ip bileklikler, boncuk bileklikler ve charmlar birçok farklı kombinasyonlarla bileğinizde yer alabilirler. Bu şekilde yaratıcı ve tarz bir görünüm elde edebilirsiniz. Kimi bileklik modelleri tek zincir şeklinde tasarlanırken kimileri ise çeşitli objelerin kullanılmasıyla çok daha gösterişli bir hal alır. 

Geniş ürün çeşitliliğinin söz konusu olduğu bileklik modelleri, çelik, altın, gümüş gibi farklı materyallerden üretilirken aynı zamanda ip veya deri gibi malzemeler de kullanılır. İp veya deriden üretilen bileklikler bilek boyutuna göre ayarlanabilir şekildedir ve bu sayede günlük hayatta kullanımları nispeten daha kolaydır. Çeşitli bileklik tasarımları arasından size uygun modeli seçerek; kolye, yüzük, küpe, saat ve saç aksesuarları ile kombinleyebilirsiniz.

Çok çeşitli modellere sahip olan bileklikler arasında kelepçe bileklik, isim yazılı bileklik, taşlı bileklik gibi günlük hayatta çokça tercih edilen modeller de vardır. Bu kadar çeşitlilik arasından seçilen aksesuarları da birbirine uyum şekilde kullanmak çok daha tarz bir görünüm elde etmenizde faydalıdır. Klasik ve sportif detaylara göre çeşitlenen her bir model, kullanılacak alana ve kıyafetlere göre kullanılabilir. Aksesuarları ister tek başına isterseniz de farklı modellerle bir arada kullanabilirsiniz. Burada yaratıcı davranmak çok daha faydalı sonuçlar almanız konusunda yardımcı olur. Lidyana.com'dan en tarz ve modern bilekliklerinin detaylarını inceleyerek tarzınıza uygun olanlara sahip olabilirsiniz.