Önerilen Sıralama
145 ürün arasından 1 - 96 ürünü görüntülüyorsun

Birbirinden Şık ve Dinamik Sporcu Sütyenleri Lidyana.com'da!

Stilinin peşinden gidenlere hitap eden Lidyana; giyim ürünlerinden aksesuara, kozmetikten çantaya kadar binlerce üründe en aranılan markaları bir araya getiriyor. Birbirinden şık tasarımları tek çatı altında beğenine sunarak hem günlük hem de şık kombinlerini tamamlamana olanak tanıyor. Kadın giyim modasının en rahat ve en şık tercihlerinden biri olan sporcu sütyeni de her zevke hitap eden tasarımları ile Lidyana’da seni bekliyor.

Egzersizler sırasında rahatça hareket edebilmek ve antremanları daha verimli kılmak için sporcu sütyeni giymek önemlidir. Aynı zamanda egzersizler sırasında göğüs sağlığınızı korumanıza da yardımcı olurlar. Birçok spor dalında uygun olarak çeşitli modeller, renklerden ve tarzlarda tasarlanan sporcu sütyenleri ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi fazlasıyla karşılarlar. Spor yaparken yaptığınız hareketler göğüs bağlarına zarar vererek hastalıklara yol açabilirler. Egzersiz için tasarlanan sporcu sütyenleriyle bu olasılıkları minimuma indirebilirsiniz. Aynı zamanda sporcu sütyeni kullanarak terleme sebebiyle oluşabilecek tahrişlerin de önüne geçebilir ve sporunuzu konfor içerisinde yapabilirsiniz.

Hangi Spor Sütyenini Tercih Etmelisiniz?

Egzersizlerin daha verimli hale gelmesini sağlayan sütyenleri birçok farklı çeşidi bulunur. Bunlar arasından seçim yaparken antreman türüne ve beden tipinize uygunluğuna dikkat etmelisiniz. Spor sütyeni modellerinden biri olan sıkıştırma spor sütyenleri küçük göğüslü kadınlar için daha ideal bir seçimdir. Toparlayıcı spor sütyeni modelleri ise D cup kullanan kadınların rahat etmesi için tasarlanan ürünlerdendir. Yoğun antreman süreçlerinde göğüslerin birbirine sürtünerek tahriş olmasını engelleyen sporcu sütyenleri bu nedenle oldukça fazla tercih edilirler. Spor sırasında daha rahat giyip çıkarmak için önden açılan sporcu sütyenleri de vardır. Bu modeller sayesinde sütyeninizi takıp çıkarmak saniyeler süren bir iş haline gelebilir. Plates gibi esnek hareketlerin ön plana çıktığı sporlarda sırtı çapraz ya da T olan modelleri tercih edebilirsiniz. Konforlu yapıları ile öne çıkan sporcu sütyenlerinin özellikleri kullanım alanlarına göre değişir fakat bazı spesifik özelliklere dikkat edilmesi önemlidir. Kadın spor sütyeninin kumaş yapısının nefes alan kumaştan olması önemlidir. Bu sayede terlediğinizde  nem dışarı atılabilir ve cildiniz tahriş olmaz. Aynı zamanda askılarının geniş olması sırtınıza yüklenen ağırlığı azaltır ve Kas ağrılarına engel olur. Spor sütyenleri genellikle tel içermezler çünkü göğüslerinize baskı uygulayarak ağrıya sebep olabilirler. İhtiyaçlarınıza ve zevkinize uygun sporcu sütyenlerine Lidyana.com'dan ulaşabilirsiniz.