Giyim
Kadın
Adult
Plaj Giyim
Mayo
Önerilen Sıralama
128 ürün arasından 1 - 96 ürünü görüntülüyorsun

Tatillerin Olmazsa Olmazı Mayolar En Şık Modelleriyle Lidyana.com'da!

Stilinin peşinden gidenlere hitap eden Lidyana; giyim ürünlerinden aksesuara, kozmetikten çantaya kadar binlerce üründe en aranılan markaları bir araya getiriyor. Birbirinden şık tasarımları tek çatı altında beğenine sunarak hem günlük hem de şık kombinlerini tamamlamana olanak tanıyor. Kadın giyim modasının özellikle yaz aylarında en rahat ve en şık tercihlerinden biri olan mayolar da her zevke hitap eden tasarımları ile Lidyana’da seni bekliyor.

Hepimizin heyecanla beklediği yaz tatilleri yanında tatlı bir telaşı da beraberinde getirir. Bu hazırlıkların belki de en önemlisi plaj ürünleridir. Kadın mayolar plajlarda göz kamaştırıcı bir şekilde dolaşmak ve yüzmek için ideal tercihlerdir. Kadın mayolar, beden sıkı şekilde saran kumaşıyla size üzerinizde bir şey yok hissi verir ve yüzerken de kendinizi rahat hissetmeniz yardımcı olur. Genelde modellerde sırtı, bacakları ve kolları açık bırakan özellikler öne çıkar. Şort, eteki elbise gibi eklentileri olan modeller de vardır. Ihtiyaçlarınıza göre bu modeller arasından tercih yapabilirsiniz. Örneğin basenlerden şikayetçi olan kadınlar daha çok etekli modelleri tercih edereler. Belin en ince kısmından başlayan etekler daha fit bir görünüme sahip olmanıza da yardımcı OLUR. Elbiseli mayolar ise vücudunuzu sararak kendinizi daha ince hissetmenizi sağlayabilir. Daha rahat kesimli elbise mayolar ise sudan çıktıktan sonra daha hızlı kuruyarak daha konforlu bir tatil geçirmenizi sağlayabilirler. Kadın mayo şortlu mayo modelleri ise birçok kadın tarafından oldukça ilgi görür. Bu model sporcuların tarafından da oldukça kullanılır. Sportif yapısı ve güzel kesimiyle kullanımı oldukça kolaydır. Yüzücü kadın mayo seçenekleri askılı, halter yakalı, kısa ve uzun kollu seçenekleriyle öne çıkar. Alttan geçirilerek giyilen esnek modellerin yanında oldukça sıkı ve fermuarlı modeller de bulunur.

Kadınların yaz aylarında hem zevklerini hem de güzelliklerini özgürce yaşayabilmeleri için birçok modelde ve tarzda mayolar üretilir. Beden tamamen saran kumaşlarıyla mayolar hem konforu hem de şıklığı plajlara taşırlar. Normal ve profesyonel kullanıma hitap eden mayolar kişilerinn yazın ve suyun tadını çıkarmasına yardımcı olur. Mayoların büyük beden seçenekleri de vardır. Bunlardan yararlanarak size uygun bedeni bulabilirsiniz. Birçok giyim ürünün de olduğu gibi mayolarda inceltici etkisi sebebiyle siyah mayolar çokça tercih edilir. Havyan baskıları, canlı renkler, sloganlar, parlak aksesuarlar, bantlar ve dahası şık tasarımların ortaya çıkmasını sağlar.Farklı renk ve desenleri ile her beğeniye hitap eden mayolarda Lidyana.com'dan ulaşıp keyifli bir yaz dönemin in tadını çıkarabilirsiniz.