Juvena

Prevent& Optimize Güneşten Koruyucu Yüz Kremi - Top Protection Spf 30

218.00 TL 164.00 TL (%25 indirim )
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
Cildiniz gün içerisinde yapısal ya da dış etkenlerden dolayı oluşan bir çok problemle karşı karşıya kalmaktadır. Bunların büyük bir çoğunluğunu güneş ışınlarının zarar verici ışınları oluşturmaktadır. Bu ışınlara UVA ve UVB adı verilmektedir. Juvena Prevent Optimize Top Protection SPF 30, cildinizi dış etkenlerden korumak için özel olarak tasarlanmıştır. Nemlendirici özelliği sayesinde cildiniz yumuşak bir yapıya sahip olacak ve yüzünüze her dokunduğunuzda ipeğin hassas yumuşaklığını hissedeceksiniz. Ciltte güneş ışınlarına bağlı olarak oluşan leke ve çillenmelerde de oldukça etkili olan bu ürün lekelerin görünümünü azaltarak yeni oluşumların da önüne geçmektedir. Güneşe çıkmadan önce uygulanması tavsiye edilen bu ürünle güneşin zararlı ışınlarından korunmuş olacaksınız.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Juvena ürünü Daha fazla Güneş Bakım Ürünleri ürünü