• John Frank John Frank Franks Boxer - Multıcolor
  • John Frank John Frank Franks Boxer - Multıcolor
  • John Frank John Frank Franks Boxer - Multıcolor
John Frank

John Frank Franks Boxer - Multıcolor

34.99 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.


john Frank Franks Boxer - Multıcolor

% 95 Pamuk % 5 Elestan: Nem çekme özelliği Yüksek Olup Esnek Ve Dayanıklı Bir Yapıya Sahiptir. Hava Geçirgenlik özelliği Yüksek, Yumuşak Ve Hafif Olması Sayesinde Rahattır. Çok İyi Esneme özelliğinin Yanı Sıra Hareket Sonrası şeklini Geri Kazanma özelliği Vardır.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla John Frank ürünü Daha fazla Boxer ürünü