• İrya Doreen 4'Lü Dantelli Havlu Seti Mint
  • İrya Doreen 4'Lü Dantelli Havlu Seti Mint
  • İrya Doreen 4'Lü Dantelli Havlu Seti Mint
İrya

Doreen 4'Lü Dantelli Havlu Seti Mint

93.00 TL 79.95 TL (%14 indirim )
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
DOREEN 4'lü Dantelli Havlu Seti Mint, Ebat: Havlu Seti 4 prç, %100 Pamuk Havlu 450 gr/m2 4 Parça Havlu Set içeriği:30x50 cm Nakışlı havlu 1 adet30x50 Düz havlu 1 adet50x90 cm Nakışlı havlu 1 adet50x90 cm Düz havlu 1 adet
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla İrya ürünü Daha fazla Havlu & Peştemal ürünü