X
  • İrya Sedef 4 Prç Banyo Seti Beyaz
İrya

Sedef 4 Prç Banyo Seti Beyaz

384.00 TL 268.50 TL (%30 indirim )
93.99 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
SEDEF 4 Prç Banyo Seti Beyaz, Aksesuar: Banyo Seti 4 parça, Sedef Banyo Aksesuar Seti, ışığın her tonunu yansıtarak sizin de banyonuza inci zerafeti katacak. Sedef kaplamanın altında ana gövde olarak dayanıklı ve kaliteli bir malzeme olan polyresinden üretilen setin sıvı sabunluk, katı sabunluk, diş fırçalığı parçalarını ayrı ayrı satın almanız da mümkün.Polyresin malzemeden üretilmiştir.4 li Setin parçaları:* Sıvı Sabunluk,* Katı Sabunluk,* Diş Fıçalık,* TabakBanyo Aksesuarları parça olarak da satılmaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla İrya ürünü Daha fazla Banyo Seti ürünü