• İkikız Siyah Katlı Üst
  • İkikız Siyah Katlı Üst
  • İkikız Siyah Katlı Üst
  • İkikız Siyah Katlı Üst
İkikız

Siyah Katlı Üst

179.90 TL
TÜKENDİ
Kumaş İçeriği: %100 Pamuk Renk: Siyah Beden: Standart beden, S-M-L tüm bedenlere uyumludur Tüm numerik değerlerde +-5% tolerans vardır. Paket İçeriği:1 Adet Gömlek Ürün Özelliği:Taşlama yöntemi ile elde edilen renk geçişleri; İkikız Gömleğin tasarımını özgün kılıyor. TÜRKİYEDE ÜRETİLMİŞTİR.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla İkikız ürünü Daha fazla Bluz ürünü