X
  • İkikız Ağaç Baskı Kimono
  • İkikız Ağaç Baskı Kimono
  • İkikız Ağaç Baskı Kimono
  • İkikız Ağaç Baskı Kimono
  • İkikız Ağaç Baskı Kimono
İkikız

Ağaç Baskı Kimono

309.90 TL
108.49 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
Kumaş İçeriği:% 60 Pamuk % 40 Bamboo
Ebat: Standart
Boy:
85cm Göğüs: 60cm
Renk:Krem Paket İçeriği: 1 Adet Kimono
Ürün Özelliği:
Koleksiyonun canlı renkleri; mavi okyanuslardan ilham alıyor. Baskı, batik ve suluboya efektleri ile dalgaları, akarsuları ve doğal yaşamı tasvir ediyor. El-yapımı ağaç baskı tekniği ile ortaya çıkan bu desenler, İkikız Premium serisinin en çok göze çarpan parçalarından olmaya aday!
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla İkikız ürünü Daha fazla Kimono ürünü