• Hugo Boss Parfüm Hugo Boss The Scent Private Accord EDP 50 ml Kadın Parfümü
Kargo Bedava
Hugo Boss Parfüm

Hugo Boss The Scent Private Accord EDP 50 ml Kadın Parfümü

336.03 TL 544.00 TL %38 indirim
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
Hugo Boss The Scent Private Accord Edp 50 Ml Kadın Parfümü Üst notada bulunan Mandalina, orta notada Osmanthus Çiçeği ile birleşiyorAlt notada bulunan Saf Kakao ve kavrulmuş Tonka kokunun temelini oluşturuyor.

Bu ürün Lidyana adına Nehir Kozmetik tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Hugo Boss Parfüm tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Hugo Boss Parfüm ürünü Daha fazla Parfüm ürünü