• House of N2 Burgundy Amethsy Elbise
  • House of N2 Burgundy Amethsy Elbise
  • House of N2 Burgundy Amethsy Elbise
  • House of N2 Burgundy Amethsy Elbise
  • House of N2 Burgundy Amethsy Elbise
House of N2

Burgundy Amethsy Elbise

680.00 TL
Ölçü Rehberi
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 7 İŞ GÜNÜDÜR. AYNI GÜN KARGOYA TESLİM EDİLİR.
Bu şık elbise, güzelliğini barış, bilgelik ve iç huzurun kaynağı olan Amethyst kristalinden alır.Tül bluz ürüne dahil değildir.
Krep kumaştan imal edilmiştir.
Elde veya hassas ayarda maksimum 30°C 'de yıkayın. Çamaşır suyu kullanmayın. Maksimum 100°C ile ütüleyin. Kurutma makinesinde kurutmayın.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla House of N2 ürünü Daha fazla Elbise ürünü