• Homex Mover Pembe 3'lü Valiz Seti
  • Homex Mover Pembe 3'lü Valiz Seti
  • Homex Mover Pembe 3'lü Valiz Seti
  • Homex Mover Pembe 3'lü Valiz Seti
Homex

Mover Pembe 3'lü Valiz Seti

549.90 TL
TÜKENDİ
ABS hammadde ile üretilmiştir. 360° Dönebilen 8 Adet tekerlek, Alüminyum çekme kolu, Şifreli kilit sistemi, İç kilitli kemer , fermuarlı kullanım alanı, (Büyük, Orta, Kabin Boy) iç içe geçebildiği için kullanmadığınız zamanlarda yerden tasarruf sağlarsınız. Büyük Boy : Uzunluk 80 cm Genişlik 50 cm Orta Boy : Uzunluk 69 cm Genişlik 44 cm Kabin Boy : Uzunluk 55 cm Genişlik 34 cm
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Homex ürünü Daha fazla Seyahat Çantası ürünü