X

Kadın Saat

0 adet ürün bulundu

 

Kadın Saat Modelleri

Tarihi MÖ 4000'li yıllara dayanan saat ilk olarak Mısır'da güneş saati olarak icat edilmiştir. Düz bir çubuğun toprağa doksan derecelik açı ile dikilerek güneşin hareketi ve gölge boyuna göre ölçüm yapılabilen güneş saati zaman içerisinde geliştirilmiş su saati, kum saati, ateş saati gibi farklı saat modelleri icat edilmiştir. Yıllar içinde değişen saat modellerini son olarak mekanik saatin icadı takip etmiş ve mekanik saat Alman kilit ustası olan Peter Henlein tarafından üretilmiştir. Bu yıllarda bir ihtiyaçtan öte aksesuar olarak kullanılmaya başlanılan saat artık lüks göstergesi, ihtişam sembolü haline gelmiştir. 1950 yılının başlarında pilin saat için entegre edilmesi ile ortaya günümüzde kullanılan ve bir aksesuardan çok daha öte estetik zarafetin anahtarı olan saat modelleri çıkmıştır. Farklı tarzlara göre tasarımı ve üretimi yapılan saatler Lidyana saat modelleri sayfasında sana özel tasarımlar ile yer alıyor. Kadınlar için şık bir aksesuar olan saat, elbise kombinleri için özel olarak seçilen, renk ve tasarımı ile elbiseyi tamamlayan bir aksesuar olarak kabul ediliyor.

Geniş kadın saat modelleri yelpazesi ile ihtiyaç duyacağın tüm markaları, tüm modelleri rahatlıkla bulabileceğin Lidyana kadın saat modelleri sayfasında sevdiklerin için farklı tasarımlar bulabilir ya da özel günler için şık bir kadın saati beğenebilirsin. Evlilik yıl dönümü için yeni nesil bir saat veya eşine özel olduğunu hissettirdiğin özel bir kadın saati modeli bulabilirsin.

Kadın Saat Fiyatları

Sektörün öncü markalarının kadın saat modellerinin yer aldığı Lidyana, birbirinden farklı modellerin yanı sıra en uygun fiyatları da sana sunuyor. Marka tasarımların çok uygun saat fiyatları ile satılıyor olması eşine, sevgiline özel bir hediye almanı kolaylaştırıyor. Saat piyasasında yer alan markaların saat modellerini bir arada bulabileceğin Lidyana, sana en şık kadın saat modellerini piyasanın en uygun saat fiyatları ile satın alma fırsatı sunuyor. Farklı tarzlara ve farklı özelliklere sahip saat modelleri içerisinden eşinin, sevgilinin tarzına uygun bir saati ya da sana hitap eden bir tasarımı indirimli saat fiyatları ile alabilirsin. Saat fiyatlarını incelediğinde ve marka, model fiyat kıyaslaması yaptığında Lidyana kadın saat modellerinin ne kadar uygun fiyatlara sahip olduğunu görebilirsin. Saat fiyatları; tasarıma, estetiğe, kullanılan malzemeye, saatin ölçülerine, ışıltısına ve bir çok farklı etkene bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bu kadar farklı etkene bağlı olan saat fiyatları senin için en uygun fiyatlar ile Lidyana kadın saat modelleri sayfasında yer alıyor.

Saat Seçerken Nelere Dikkat Edilir ?

Eşine, sevgiline, arkadaşına veya aileden birine saat hediye etmek istiyorsan Lidyana kadın saat modelleri sayfasına tıklaman yeterli olacaktır. Bu kadar geniş saat modeli içinden seçim yaparken nelere dikkat etmeliyim diye düşünüyorsan, kadın saat modelleri arasından seçim yaparken saati kullanacak kişinin tarzına uygun olması birinci kriter olmalıdır. Tarzına göre seçeceğin saatin ışıltısı ve kullanacak kişiye sunacağı zarafet de çok önemlidir. Saatin gövdesinin ölçüleri ve kullanacak kişinin bilek ölçüleri orantılı olmalıdır. Ayrıca kadın saat modellerinin kordonları da zarafetin ve estetiğin en önemli etkenidir. Kadınlar genellikle ince kordonları sever ancak ince olması şık olmasının önüne geçmemelidir. Bir kadın saati modelinde kordonun zarif, şık ve ince olması aksesuar olarak elbise kombinine verdiği katkıyı ortaya koyacağı gibi kullanacak kişinin zarafetini de ortaya koyacaktır. Bir çok marka saat tasarımında kadınların önceliklerini göz önünde bulunduracak şekilde tasarımlar yapar. Lidyana kadın saat modelleri sayfasında her tarza uygun saat modellerini bulabileceğin gibi özel tasarımlara sahip saatleri de bulabilirsin.

Yukarı Çık