X

2020 Babalar Günü Hediyeleri

1312 adet ürün bulundu

 

Babalar Günü için Hediyeler

Stilinden hiçbir zaman vazgeçmeyenlere hitap eden Lidyana, dünyanın önde gelen moda markalarının ürünlerini tek bir platformda bir araya getiriyor. Kadın ve erkek kategorisi altında yüzlerce ürün sunana Lidyana, zengin ürün yelpazesi ile sadece senin için en güzel kombinleri oluşturmuyor, sevdiklerin için de en güzel hediyeleri seçmene imkan tanıyor. Babalar Günü için hediye arayışına başladıysan Lidyana’nın birbirinden şık ürünlerini inceleyebilirsin.

Giyim, ayakkabı, çanta, takı, kozmetik, saat, gözlük kategorilerinde yer alan ürünler Babalar Günü hediyesi ne alabilirim sorusunu cevaplamana yardımcı oluyor. Babaya özel hediye seçeneklerini değerlendirirken hediyeyi vereceğin kişinin duygularına hitap edecek ve onu gerçekten mutlu edecek fikirleri gözden geçirmelisin. Örneğin eşe Babalar Günü hediyesi alırken aklına gelen hediye fikirleri ile kayınpedere Babalar Günü hediyesi seçerken değerlendirmek isteyeceğin opsiyonlar aynı olmayacaktır. Aynı şekilde sevgiliye Babalar Günü hediyesi olarak almak isteyeceğin bir bileklik, emekli babaya hediye olarak belki çok uygun olmayacaktır. Bu nedenle çabucak seçim yapmanı sağlayacak klasik Babalar Günü hediye fikirleri her zaman işe yaramayabilir. Babaya hediye seçerken öncelikle hediyeyi kim için aldığını göz önünde bulundurmalısın. Lidyana Babalar Günü kampanyaları ile en güzel Babalar Günü hediyesi seçeneklerini beğenine sunuyor.

Babalar Günü Ne Zaman?

Anneler Günü fikrinden ilham alan Sonora Smart Dodd, 1909 yılında Babalar Günü fikrini ortaya attı. Washington’da yaşayan Sonora Smart Dodd’un babası William Smart Amerikan İç Savaşı gazisi idi. Eşi altıncı çocuklarını doğururken ölen William Smart çocuklarını Washington’un doğusunda bir çiftlikte tek başına büyütmek zorunda kaldı. Sonora Smart Dodd büyüdüğünde babasının ne kadar büyük bir fedakarlıkla kendilerini yetiştirdiğini düşünerek babası için özel bir gün düzenlemek istedi. Babasının Haziran ayında doğması nedeniyle Babalar Günü için Haziran ayını seçti ve ilk Babalar Günü kutlaması 19 Haziran 1910 yılında Sonoro Smat Dodd tarafından yapıldı. 1924 yılına gelindiğinde Başkan Calvin Coolidge Babalar Günü’ne destek verdiğini belirtti. Başkan Lyndon Johnsonn ise 1966 yılında Haziran ayının üçüncü Pazar gününü resmen Babalar Günü olarak ilan etti. Böylece Babalar Günü 50 yılı aşkın bir zamandır kutlanmaya devam ediyor.

Babalar Günü Hediyesi Ne Olabilir?

Babaya hediye seçerken öncelikle seçtiğin hediyenin baban için anlamlı olmasına dikkat etmelisin. Babalar Günü hediyesi ne olabilir sorusu aslında baban için anlamlı ve değerli bir hediye ne olabilir sorusu ile eşdeğerdir. Seçtiğin hediye babana kendisini özel hissettiriyorsa, bu, onun için anlamlı ve değerli bir hediye seçtiğin anlamına geliyor. Babalar Günü hediyesi tavsiyesi olarak babanın ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak seçenekleri değerlendirebilirsin. Örneğin baban klasik giyinmekten hoşlanıyorsa şık bir kravat tercih edebilir, spor giyim tarzına sahipse her zaman severek giyebileceği bir tişört seçebilirsin.

Lidyana, her zaman yanında olan babana sevgini ve verdiğin değeri göstermen için en güzel hediye fikirleri ile sana destek oluyor. Lidyana, Babalar Günü indirimleri ile her bütçeye hitap ediyor.

En Şık Babalar Günü Hediyesi Seçenekleri

Babalar Günü hediyesi seçenekleri, hayatının her anında en büyük destekçin olan babanı mutlu etmene olanak tanıyor. Çanta, kemer, kravat, tişört, sweatshirt, gömlek modelleri ilk akla gelen babaya hediye fikirleri arasında yer alıyor. Babalar Günü hediyesi saat modelleri hem şık hem de kullanışlı hediye arayışında olanların dikkatini çekiyor. Spor ya da klasik tasarımları ile erkek kol saati modelleri babalar için en özel hediye seçenekleri arasında bulunuyor. Babalar Günü hediyesi tespih alternatifleri gümüş detayları ve renk seçenekleri ile tercih alanını genişletiyor. Aynı şekilde, erkek parfüm çeşitleri de babalar için en özel hediyelerden biri oluyor.

Lidyana kişiye özel Babalar Günü hediyesi alternatifleri ile de karar vermene yardımcı oluyor. Harf yazılabilen takı modelleri kişiye özel hediye seçeneklerinin başında geliyor. Harf yazılabilen kol düğmeleri gümüş ya da altın kaplama materyali ile ilk Babalar Günü hediyesi olarak tercih edebileceğin en zarif hediyelerden biri oluyor. İlk Babalar Günü hediyesi ne olabilir sorusunun yanıtı pek çok farklı üreticinin imzasını taşıyan yüzük modelleri de olabilir. İşlemeli, barok işlemeli, aslan sembollü yüzükler günlük giyimde ya da özel günlerde babanın tarzını tamamlayacak. Genç ve kendini her zaman genç hisseden babalar için erkek bileklik ve kolye tasarımlarını ilginç Babalar Günü hediyesi seçenekleri arasında değerlendirebilirsin. Lidyana sayesinde babana en şık hediyeyi seçmek için mağaza mağaza gezmene gerek kalmıyor. Sen de Lidyana’nın geniş ürün yelpazesi sayesinde aradığın hediyeyi kolaylıkla bulabilirsin.

Yukarı Çık