X
  • Hawaiian Tropic Hawaiian Tropic Tropical Coconut Tanning Güneşten Koruyucu ve Bronzlaştırıcı Yağ 200 ml
Hawaiian Tropic

Hawaiian Tropic Tropical Coconut Tanning Güneşten Koruyucu ve Bronzlaştırıcı Yağ 200 ml

100.00 TL 53.34 TL (%47 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
<DIV><FONT size=2 face=Calibri>Hawainin egzotik tropikal çiçek meyve ve hindistan cevizi içeren dokunuşu.<BR>Suya dayanıklıdır.</FONT></DIV> <DIV><FONT size=2 face=Calibri>Yağlı değildir.<BR>Boya maddeleri ve alkol içermez.</FONT></DIV>

Bu ürün Lidyana adına Cosmopera tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Hawaiian Tropic tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Hawaiian Tropic ürünü Daha fazla Güneş Bakım Ürünleri ürünü