• Hatya Hatya Tane Karabiber-100 gr
  • Hatya Hatya Tane Karabiber-100 gr
Hatya

Hatya Tane Karabiber-100 gr

20.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Bir bakıma doğal bir antibiyotikte diyebileceğimiz tane karabiber mutfaklarımızın olmazsa olmaz baharatı, yemeklerimizin en önemli lezzetlendiricilerindendir. Tane karabiber bütün halinde yemeklere katılabildiği gibi, karabiber değirmeni ile çekilerek toz halinde kullanımı da sevilmektedir. Tazeliğini çekilmiş karabiberden daha uzun koruyan, daha güçlü bir tada sahiptir
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Hatya ürünü Daha fazla Gurme ürünü