X

Halhal & Ayak Şahmeranı

115 adet ürün bulundu

 

Halhal Modelleri

Hindistan ve İran gibi doğu toplumlarından günümüze değin gelmiş halhal modelleri, çoğunlukla kadınların severek kullandığı aksesuarların içerisinde yer almaktadır. Günümüzde artık sadece kadınlar ile sınırlı kalmayan halhallar erkekler tarafından da severek kullanılmaktadır. Sadece ayak bileklerine takılan bu özel takı çeşitleri, şık süs eşyaları içerisinde yer alır.

Genellikle tek bir ayağa takılan halhal çeşitleri, farklı tasarımları ile çift ayak kullanımına da sahiptir. Ayak bileğini ön plana çıkararak zariflik ve çekicilik katan halhallar dünyanın her köşesindeki binlerce kadın tarafından severek kullanılmaktadır. Gümüş, pirinç ve boncuk gibi materyallerden yapılan halhal modelleri ülkemizin güney doğu illerinde geleneksellik kazanmıştır.

Etnik halhal modelleri sallanan ve yürürken birbirine değerek ses çıkaran metallerden oluşurken ip ile tasarlanan halhallar da karşımıza çıkmaktadır. Halhal yapımında ahşap, deri ve taş gibi malzemeler kullanılırken değerli madenlere de yer verilmektedir. Pırlanta, gümüş ve altın materyallerin kullanıldığı parçalar, indirimli halhal fiyatları ile özel günlerde ve davetlerde sıklıkla kullanılan ürünlere ulaşmanı sağlar.

Topuklu ayakkabı ve sandalet modelleri ile uyumlu olan bu modeller yaz aylarında partilerde ve davetlerde sıklıkla yer etmektedir. Elbise ve şort modelleri altında yakaladığı mükemmel uyum yanında kısa pantolon modellerinde de mükemmelliğini göstermektedir. Plaj giyim ürünleri ile tercih edilen halhal modelleri tuzlu ve klorlu suya dayanıklı materyallerden tasarlanır. Bu sayede kısa sürede zarar görmez ve uzun yıllar boyunca severek kullanılır.

Halhal Fiyatları

Kullanımına ve zevkine göre tercih edebileceğin halhal modelleri birçok markanın koleksiyonunda yer alıyor. Seçim yaparken zorlanacağın tasarımlar da seni bekliyor. İnce ve zarif modeller istiyorsan tek bir küçük uca sahip zincir halhal modellerini tercih edebilirsin. Charm aşığıysan eğer halhal kullanımında da sevgin karşılıksız kalmıyor. Çift ayak halhal kullanmak istiyorsan zincir detaylı şahmeran modelleri hoş görünümü yakalamanı sağlıyor. Parlak yapıları ile uzaktan dikkatleri üzerine toplarken ince ayrıntıları zarif görünümü yakalamana fırsat tanıyor. Renkli ve boncuklu halhal çeşitleri ise içindeki hareketliliği yansıtmandaki mükemmel adımları taçlandırıyor. Halhal fiyatları üretiminde kullanılan materyallere ve işçiliğe göre farklılık gösteriyor. Pırlanta, altın ve gümüş ürünler biraz daha yüksek halhal fiyatları ile karşına çıkıyor. Farklı tarzlara göz kırpan takı modelleri içerisinden zevkine ve kombinlerine uygun parçaları zevkle bulabilirsin. Başlı başına kıyafetlerini tamamlayan parçalar indirimli halhal fiyatları eşliğinde bileklerini süslüyor. Zamanın modasına göre tasarlanan ürünlerin yanında zamansız tasarımlara sahip ve popülerliğini hiçbir zaman kaybetmemiş ürünler de yer alıyor. Giyeceğin ayakkabıya göre seçeceğin modeller sayesinde ayakkabındaki sadeliği de hareketlendirebilir ya da renk uyumunu yakalayarak bütün haline getirebilirsin.

Halhal Kampanyaları

Erkek halhal modelleri de ince tasarımları ile dikkat çeker. Boncuklu yapılarında canlı renklerin koyu tonlarına yer verilir. Harfli erkek halhal modelleri ise kendin için önemli olan bir ismi her zaman yanında taşıman için birebirdir. Takı kullanmayı seviyorsan fakat çalışma hayatında bileklik seni kısıtlıyorsa halhal modellerine şans verebilirsin. Yoğunlukla yazlık ayakkabılar ile tercih edilse de spor ayakkabı modelleri ile de mükemmel görünümü yakalayabilirsin. Yıldız, kalp, kelebek ve çeşitli figürlerle süslenmiş halhal modelleri sayesinde hoş ve pırıltılı bir görünüm yakalayabilirsin. Birbirinden ünlü markaların geniş koleksiyonlarının yer aldığı Lidyana’da sen de tarzını yansıtacak bir tasarıma kampanyalı fiyatlar üzerinden sahip olabilirsin. Halhal kampanyaları ile birbirinden benzersiz ürünleri sipariş edebilir ve kıyafetlerinle uyumu yakalayabilirsin. Sen de hemen sepetine ekle ve diğer takı modellerin ile uyumu yakalayabileceğin tasarımlara sahip ol.

Yukarı Çık