• Guerlain Parure Gold Precious Light Kapatıcı&Aydınlatıcı- 00
Guerlain

Parure Gold Precious Light Kapatıcı&Aydınlatıcı- 00

370.00 TL
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.

Aydınlatıcı olarak da kullanılan Parure Gold Precious Light Illuminator, içeriğindeki ışık yansıtıcı pigmentler sayesinde gözaltı torbalarınızı anında yok ediyor! 
Mandalina özü sayesinde de göz etrafını daha aydınlık bir hale getirerek yüzünüzü istenilen berraklığa kavuşturuyor. Makyaj yapmaya üşeniyorsanız, sadece bu ürünü kullanarak bile günü kurtarabilirsiniz.

Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Guerlain ürünü Daha fazla Kapatıcı ürünü