• Guerlain Guerlain Oud Essentiel Eau De Parfum 125 Ml
Guerlain

Guerlain Oud Essentiel Eau De Parfum 125 Ml

1,248.00 TL 723.00 TL (%42 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
Ud ağacı çok nadir bulunan ve değerli bir ham maddedir. Gözden kaçmış antik bir hazine gibidir. Cennet bahçesine benzer ormanların tam kalbinde saklıdır . Çok az yerde şans eseri bulunması oldukça mistiktir . Bu kutsanmış hediye sahip olduğu tüm zenginliği yeni Guerlain Parfümüne vermiştir. Ürün içeriklerinde; SANDAL AĞACI, AMBER, UD AĞACI, GÜL ve DERİ bulunmaktadır.Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Guerlain ürünü Daha fazla Parfüm ürünü