• Guard Leather Piton Baskılı Fermuarlı Yeşil Deri Kartlık
  • Guard Leather Piton Baskılı Fermuarlı Yeşil Deri Kartlık
Guard Leather

Piton Baskılı Fermuarlı Yeşil Deri Kartlık

29.00 TL
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
Ürün Ölçüleri: Genişlik; 7,5cm Yükseklik; 10,5cm Ürün Detayları: Piton baskılı, fermuarlı ana bölüm içerisinde 10+2 kart bölümü vardır. Kartlık bölümleri PVC den üretilmiş olup iki yıl garantilidir.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Guard Leather ürünü Daha fazla Cüzdan & Kartvizitlik ürünü