• Guard Leather Fermuarlı Gerçek Deri Cüzdan
  • Guard Leather Fermuarlı Gerçek Deri Cüzdan
  • Guard Leather Fermuarlı Gerçek Deri Cüzdan
Guard Leather

Fermuarlı Gerçek Deri Cüzdan

139.00 TL
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
Ürün Ölçüleri: Genişlik; 9cm Yükseklik; 17cm Derinlik; 2cm Ürün Detayları: Ana bölüm içerisinde 18 adet kartlık ve 4 adet kağıt para bölmesi vardır. 5.5" 'e kadar tüm marka ve model telefonlar sığmaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Guard Leather ürünü Daha fazla Cüzdan & Kartvizitlik ürünü