• Gourme Coffee Roasting Sulawesi Yöresel Kahve 250gr
Gourme Coffee Roasting

Sulawesi Yöresel Kahve 250gr

60.00 TL
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
Endonezya Kahvesi

Sulawesi Toraja, diğer Endonezya kahvelerine nazaran asiditesi daha yüksek, meyve notaları ve genellikle keskin baharatlı tat ile size kaliteli bir içim sunar. Yoğun bir Asya kahvesi olmasının yanı sıra asiditesi ile sizi tatmin edecek bu kahveyi çok beğeneceksiniz. Sulawesi kahvesini Bialetti Moka Pot Alpina 3 Cup ile demleyebilirsiniz.

Bölge: Tana Toraja
Rakım: 1600m
İşlem: Yıkanmış
Aroma: Karamela Şekeri, Misket Limonu

Bu ürün Lidyana adına Kahve Akademisi tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Gourme Coffee Roasting tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Gourme Coffee Roasting ürünü Daha fazla Çay & Kahve ürünü