• Gourme Coffee Roasting Nikaragua Yöresel Kahve 250gr
Gourme Coffee Roasting

Nikaragua Yöresel Kahve 250gr

55.00 TL
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
Nicaragua Filtre Kahve
Nikaragua kahveleri genel olarak tipik Orta Amerika kahvelerine benzesede, diğer Orta Amerika kahvelerine göre asiditesi daha yüksektir. Bu çekirdeğin yetiştiği Jinotega bölgesi, Nikaragua\'daki birincil kahve yetiştirme bölgesidir. 1200 ila 1,700 metre arasında büyüyen bu kahve çok rahat içimi ile size büyük bir keyif sunuyor.

Nicaragua Kahve Özellikleri
Bölge: Jinotega
Rakım: 1500m
İşlem: Yıkanmış
Aroma: Karamel, Çikolata

Bu ürün Lidyana adına Kahve Akademisi tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Gourme Coffee Roasting tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Gourme Coffee Roasting ürünü Daha fazla Çay & Kahve ürünü