• Gourme Coffee Roasting Kolombiya Yöresel Kahve 250gr
Gourme Coffee Roasting

Kolombiya Yöresel Kahve 250gr

45.00 TL
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
Kolombiya Filtre Kahve
Dünyanın yaklaşık yüzde 12\'sine kahve üreten Kolombiya\'da 1800\'lü yılların başından bugüne kahve yetiştirilmektedir. Yaklaşık olarak 1100-1500 metre arasında yetişen Kolombiya filtre kahve, yıkanarak işlem görmektedir. Kolombiya filtre kahve özellikleri arasında en çok kakao tadı dikkat çekmektedir. Colombia Medellin Supremo\'da narenciye benzeri asitliği ile meyveli tatlar almanız da mümkündür. Kahvenizi uzun saatler boyunca sıcak ve soğuk tutabilen Stanley Termos bardaklar sayesinde gün içinde istediğiniz yerde içebilirsiniz.

Kolombiya Filtre Kahve Özellikleri
Bölge: Antiquia
Rakım: 1500m
İşlem: Yıkanmış, Güneşte Kurutulmuş
Aroma: Kakao

Bu ürün Lidyana adına Kahve Akademisi tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Gourme Coffee Roasting tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Gourme Coffee Roasting ürünü Daha fazla Çay & Kahve ürünü