• Gourme Coffee Roasting Etiyopya Yöresel Kahve 250gr
Gourme Coffee Roasting

Etiyopya Yöresel Kahve 250gr

65.00 TL
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
Etiyopya Kahve
Afrika\'nın en büyük ülkelerinden biri olan Etiyopya, kahvenin anavatanı olarak bilinir. Yirgacheffe şehri, deniz seviyesinden yaklaşık 1.900 metre yükseklikte ve kahve yetiştirilen bölgenin idari merkezidir. 2200 metre gibi bir yükseklikte yetişen Etiyopya filtre kahvesinin çekirdekleri dünyanın en kaliteli arabica çekirdeklerinden biridir. Bu egzotik kahveden yoğun çiçek ve çay kokuları alacaksınız. Özellikle soğuk kahvelerinize çok uyumlu olacaktır.

Etiyopya Kahve Özellikleri
Bölge: Yirgacheffe
Rakım: 2200m
İşlem: Yıkanmış, Güneşte Kurutulmuş
Aroma: Meyveli, Çiçeksi, Çay

Bu ürün Lidyana adına Kahve Akademisi tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Gourme Coffee Roasting tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Gourme Coffee Roasting ürünü Daha fazla Çay & Kahve ürünü