• Gourme Coffee Roasting El Salvador Yöresel Kahve 250gr
Gourme Coffee Roasting

El Salvador Yöresel Kahve 250gr

55.00 TL
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
El Salvador Kahvesi
Orta Amerika kahvelerinden daha yumuşak ve daha az asitlik gösteren El Salvador kahveleri, genel olarak hafif asitlik, dengeli bir içim ve bal benzeri tatlılık vaat eder. Yüksek rakımda ve düşük sıcaklıkta yetişen kahvenin meyvesi daha yavaş büyür ve çekirdeği daha yoğun olur. 1350 metre ve yukarısında yetişen bu kahve seçkin bir kahve türüdür.

El Salvador Kahve Özellikleri
Bölge: Sierra Apaneca
Rakım: 1350m
İşlem: Yıkanmış, Güneşte Kurutulmuş
Aroma: Çikolata

Bu ürün Lidyana adına Kahve Akademisi tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Gourme Coffee Roasting tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Gourme Coffee Roasting ürünü Daha fazla Çay & Kahve ürünü