• Gourme Coffee Roasting Brezilya Yöresel Kahve 250gr
Gourme Coffee Roasting

Brezilya Yöresel Kahve 250gr

65.00 TL
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
Brezilya Kahvesi
Brezilya, dünyadaki tüm kahvelerin yaklaşık üçte birini yetiştiren dünyanın önde gelen kahve çekirdekleri yetiştiricisi ve ihracatçısıdır. MİNAS GERAİS bölgesinden gelen bu çekirdek 1200 metre yükseklite yetişmiştir ve badem-dut gibi tatlar alabileceğiniz bir kahvedir. Brezilya filtre kahve kuru işlemden geçtiği için gövdesi daha ön planda olup Chemex demleme yönteminde çok beğeneceğinizi düşünüyoruz.

Brezilya Filtre Kahve Özellikleri
Bölge: Minas Gerais
Rakım: 1200m
İşlem: Doğal
Aroma: Badem, Dut

Bu ürün Lidyana adına Kahve Akademisi tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Gourme Coffee Roasting tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Gourme Coffee Roasting ürünü Daha fazla Çay & Kahve ürünü