X

Kadın Beyaz Gömlek

28 adet ürün bulundu

 

BEYAZ GÖMLEK BAYAN

Gömlek modelleri ne kadar dolapların demirbaş parçalarından olsa da beyaz gömlekler hanımlar için her zaman daha farklı bir öneme sahip olmuştur. Kusursuz dokusu ve göz alıcı pürüzsüz rengiyle kullanıcısının güvenini arttıran bu tasarımlar, her türlü giyim zevki için kullanılabilen joker bir parçalardandır. Zamansız ve mekansız bir kullanım özelliğine sahip olan beyaz gömlek bayan çeşitleri ile kimi zaman ofis ortamlarında kimi zamansa özel davetlerde karşılaşılır. Bu durum birlikte kullanıldığı her parçaya uyum sağlayabilmesinden kaynaklanır. Sade ama çarpıcı karakteri olan bu parça ile siz de stilinizi şekillendirmek istiyorsanız Lidyana koleksiyonunu keşfetmeye başlayın!

Beyaz Gömlek Bayan Tesettür

Tesettür giyim piyasasında geniş bir ürün çeşitliliği olduğu söylenemez. Fakat beyaz gömlek bayan çeşitleri tesettürlü hanımlara özel üretildiğinde pek çok giyim parçasının ihtiyacını karşılar. Buna uygun olarak uzun boylarda, salaş kesimlerde ve opak dokularla tasarlandığında vücut hatlarını gizler. Uygun aksesuar ve kıyafetlerle birleştirildiğinde her türlü stili oluşturmaya imkan sağlar. Hem günlük hayatta hem de özel günlerde kullanılabilen bu parça, tesettür giyimi benimseyen hanımların favorilerinden biridir.

Beyaz Gömlek Bayan Salaş

Şık görünmeyi amaç haline getiren hanımlar için her zaman bir kurtarıcı parça olarak görülen beyaz gömlek bayan modelleri uzun zamandır moda dünyasındaki yerini kaybetmemiştir. En zarif ve en çarpıcı kombinler yaratılırken her zaman kendinden söz ettirir. Yılların geçmesi, bu seçkiyi moda dünyasından silememiş olsa da pek çok yeni detayla karşımıza çıkarmıştır. Sıkı ve dar kalıpların yerini salaş formlar almıştır. Bu durum çok daha rahat bir kullanımın da önünü açmıştır. Koleksiyonumuzda yer verdiğimiz çeşitli markaların seçkilerinde de pek çok tasarımdan faydalandık. Son dönemlere damga vuran kol kesimlerinin zarif yakalarla birleşmesi, birbirinden özgün nakışların kaliteli dokularla buluşması adeta ortaya bir görsel şölen çıkarmaktadır. Lidyana olarak sunduğumuz fit, oversized ya da salaş pek çok kesimin hayat bulduğu seçkilerle siz de iddialı bir görünüme imza atın!

Yukarı Çık