• NAYAD BAL Gitane Bileklik
  • NAYAD BAL Gitane Bileklik
  • NAYAD BAL Gitane Bileklik
NAYAD BAL

Gitane Bileklik

855.00 TL 556.00 TL (%35 indirim )
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.

Bu ürünün stokları tükenmiştir.

Ürün Detay
Renkli Taş
Altın Kaplama
Ürünün teslim süresi 5 iş günüdür.

Marka Hakkında

Meslek hayatına mimarlıkla başlayan Nayad Bal, ilerleyen yıllarda kuantuma ve seramik sanatına merak sardı. Eğitimleri esnasında öğrendiği çakra bilgilerini takıya dönüştürmeye başladı. Kendi deyişiyle manevi dünyayı maddeye indirdiği takıları 2005'ten beri tasarlıyor. Her birinin ayrı felsefesi olan takılar, aksesuara anlam yüklemeyi sevenlere hitap ediyor.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla NAYAD BAL ürünü Daha fazla Bileklik ürünü