Giorgio Armani My Way Intense EDP 90 ml Kadın Parfümü
Giorgio Armani My Way Intense EDP 90 ml Kadın Parfümü
Giorgio Armani My Way Intense EDP 90 ml Kadın Parfümü
Giorgio Armani
Giorgio Armani My Way Intense EDP 90 ml Kadın Parfümü
2,141.11₺
Kargoya teslim süresi 2 iş günüdür.
Ürün Detayı
Giorgio Armani My Way EDP Intense 90 ml Kadın Parfümü
Yeni My Way Intense’İ KeşfedinKendinizi Keşfetmeye, Anlamlı Karşılaşmalar Ve Yoğunlaştırılmış Tecrübeler Yaşamaya Davetlisiniz. Hayatınızı En İyi Yoğunluğunda Yaşayın.
Anlamlı KarşılaşmalarMy Way Intense, Tüm Karşılaşmaları Daha Da Yoğun Kılan Keşiflerin Ve Bağlantıların Kokusudur. Bazen Anlamlı Karşılaşmalar, Uzakta Değil Tam Yanımızdadır.Güçlendirilmiş Çiçeksi KokuGüçlendirilmiş Beyaz Çiçek Buketi, Bağımlılık Yaratan Odunsu İzler, Tılsımlı Özel Şişede Buluştu. My Way Intense, Sürdürülebilirlik İlkesi İle Elde Edilen İçeriklerden Üretildi. Koku, Mısır’Dan Portakal Çiçeği İle Aydınlık Bir Açılış Yapıyor. Yeni Yoğunluğunda Hindistan’Dan Sümbülteberin Kalbi, Çiçeksi Kokunun Kremsi Ve Kadifemsi Yüzünü Ortaya Çıkarıyor. Yeni Kaledonya’Dan Sandal Ağacı İle Koku, Bağımlılık Yaratan Yoğun Bir Hale Bürünüyor Ve En Sonunda Madagaskar’Dan Vanilya İle Buluşarak Eşsiz Bir Dokuya Ulaşıyor.
Eşsiz TasarımıMavi Kapak, Bir Dünya Metaforudur. Mavi, İnsanlığı Birleştiren Evrensel Renktir. Kapağın Çevresindeki Altın Yüzük, Kazanılan Her Deneyim Tarafından Aydınlatılan Eşsiz Bir Serüvenin Sembolüdür. Giorgio Armani İmzasıyla Damgalanmış Altın Yüzükle Çevrili Olan Kapak, Yaşanması Gereken Zarafet Dolu Dünyayı Yansıtır.My Way, Gelecek İçin Bir ParfümMy Way’İn Yeniden Doldurulabilir Şişesi, Sürdürülebilir Ve Sorumlu Yollardan Elde Edilen İçerikleri Ve Bio Çeşitliliği Koruyan Orman Koruma Programlarına Yapılan Katkı İle My Way Intense, Karbon Nötr Koku Olma Özelliği Kazandı.Yeniden Doldurulabilir Şişe, Kalıcı Olmak İçin TasarlandıMy Way’İn Yeniden Doldurulabilir Sisteme Sahip Eşsiz Şişeler, Kolayca Dolum Yapmak İçin Tasarlandı. Şişenizi Yeniden Doldurarak Karbon Emisyonunu %60* Azaltabilir Ve %64* Daha Az Plastik Kullanabilirsiniz.
 

Bu ürün Lidyana adına Nehir Kozmetik tarafından gönderilecektir.

Teslim ve İade Koşullarını görmek için tıkla.

İncelediğin Ürünler