• Lori Design Gemi Kol Düğmesi
  • Lori Design Gemi Kol Düğmesi
Lori Design

Gemi Kol Düğmesi

402.00 TL
TÜKENDİ

Bu ürünün stokları tükenmiştir.

Ürün Detay
925 Ayar Gümüş
11,77 gr
Abanoz Ağacı
El Yapımı
Sertifikalı ve 3 Yıl Garantili
Üzerine direkt parfüm gelmemelidir.
Ürünün teslim süresi 10 iş günüdür.

Tasarımcı Hakkında

Lori Sinanoğlu tasarım konusundaki çalışmalarına İstanbul Deniz Orkus Atölyesi`nde çizim dersleri alarak başlamıştır. 3 yıllık eğitiminin sonunda Italya`nin Milano şehrine yerleşmiş ve Milano Istituto Europeo di Design`ın mücevher tasarımı bölümüne girmiştir. 2008 yılında bu enstitüden bir mücevher tasarımcısı olarak mezun olmuştur. Öğrenimini Italya`da tamamladıktan sonra yabancı dilini geliştirmek amacı ile Canada George Brown University`de eğitim almıştır. Ardından İstanbul’a dönen Lori, çeşitli firmalarla mücevher tasarımı konusunda çalıştıktan sonra, 2010 yılında Lori markasını yaratmıştır.

Tasarımcı, ilk özgün koleksiyonunu abanoz ağacı ile altın ve pırlantayı bir araya getirerek yaratmıştır. Koleksiyonuna "Gerçek Sevgi Sonsuzdur"` ismini veren Lori, mücevherleriyle bir kadının hayatını, inişlerini çıkışlarını dile getirmiş ve bir kadının ne kadar değerli olduğunu anlatmaya çalışmıştır. Şimdi ise Lori Sinanoğlu atölyesinde yeni koleksiyonları için hazırlanmaya devam etmektedir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Lori Design ürünü Daha fazla Kol Düğmesi ürünü