• Fujifilm Wıde 300 Fotoğraf Makinesi
  • Fujifilm Wıde 300 Fotoğraf Makinesi
  • Fujifilm Wıde 300 Fotoğraf Makinesi
Fujifilm

Wıde 300 Fotoğraf Makinesi

999.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
Kalabalık bir grupla çekilen fotoğraflar hem değerli hem eğlencelidir. Ancak tüm grubu kadraja sığdırabilmek için geniş açıya ihtiyaç vardır. Instax WIDE 300’ün büyük ebatlı filmi, düğün-eğlence gibi kalabalık ortam fotoğrafları için çok elverişlidir. Ortaya çıkar karelerde herkesin yüzünü açıkça görmek mümkündür. Topluluk çekimleri için sehpa bağlantısı ve odaklama ayarı göstergesi yanı sıra LCD ekran , flaş ve aydınlık tuşları kullanıcı dostu ara yüzleri vardır. Ayrıca yakın çekim merceği ile konuya 40 cm kadar yaklaşabilirsin. Özetle, geniş açılı INSTAX WIDE 300 ile fotoğrafların zevkine varırsın!
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Fujifilm ürünü Daha fazla Fotoğraf Makinesi & Kamera ürünü