• Fujifilm Fujifilm Instax Sq1Fotoğraf Makinesi+20'li film (beyaz)
  • Fujifilm Fujifilm Instax Sq1Fotoğraf Makinesi+20'li film (beyaz)
  • Fujifilm Fujifilm Instax Sq1Fotoğraf Makinesi+20'li film (beyaz)
  • Fujifilm Fujifilm Instax Sq1Fotoğraf Makinesi+20'li film (beyaz)
  • Fujifilm Fujifilm Instax Sq1Fotoğraf Makinesi+20'li film (beyaz)
Kargo Bedava
Fujifilm

Fujifilm Instax Sq1Fotoğraf Makinesi+20'li film (beyaz)

1,999.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
Instax Sq1 Fotoğraf Makinesi+20'li Film FUJİFİLM TÜRKİYE RESMİ ÜRÜNÜ - AYNI GÜN KARGO ÖZELLİKLER Film FUJIFILM instax KARE anlık film Fotoğraf Resim Boyutu 62 mm × 62 mm Lens 2 bileşen, 2 eleman, f = 65.75 mm, 1: 12.6 Vizör Ters Galilean bulucu, 0,4 ×, hedef noktalı Poligon 0,3 m ve ötesi (0,3 m ila 0,5 m için Selfie modunu kullanın) Deklanşör Programlanmış elektronik obtüratör 1/2 ila 1/400 sn. Düşük ışık için yavaş senkronizasyon Poz Kontrolü Otomatik, Sv 5.0 - 15.5 (ISO 800) Film Çıkarma Otomatik Film Geliştirme Zamanı Yaklaşık. 90 saniye (ortam sıcaklığına bağlı olarak değişir) Flaş Sürekli yanıp sönen flaş (otomatik ışık ayarı), geri dönüşüm süresi: 7,5 saniye veya daha az (yeni piller kullanıldığında), etkili flaş aralığı: 0,3 ila 2,2 m Güç kaynağı İki lityum pil (CR2), kapasite: yakl. 30 instax SQUARE film paketi (FUJIFILM test koşulları altında) Otomatik Kapanma Süresi 5 dakika sonra Diğer Film sayacı ve film paketi onay penceresi içerir Boyutlar 90,7 mm × 90,6 mm × 57,5 ​​mm Ağırlık 390 g (piller, kayış ve film olmadan) * Simüle Görüntü. Yaklaşık geliştirir. 90 saniye

Bu ürün Lidyana adına HOBİ FOTO Fujifilm tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Fujifilm tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Fujifilm ürünü Daha fazla Fotoğraf Makinesi ürünü