• Fujifilm Instax Share Sp2 Fotoğraf Yazıcı Sılver
  • Fujifilm Instax Share Sp2 Fotoğraf Yazıcı Sılver
  • Fujifilm Instax Share Sp2 Fotoğraf Yazıcı Sılver
Fujifilm

Instax Share Sp2 Fotoğraf Yazıcı Sılver

1,449.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Cep telefonunuzdaki en iyi fotoğrafları seçin ve Wi-Fi bağlantısı ile SP-2 uygulamasından fotoğrafları göndererek instax baskılarını alın. Yeni lazer pozlama sistemi fotoğrafın gönderilmesinden çıkışına kadar 10 saniyelik süreyle daha hızlı bir baskı olanağı sunuyor. Aynı zamanda, baskı sesi de baskı deneyiminizi daha eğlenceli hale getirmek için azaltılmıştır. Instax sistemi, ışığı pigmentlere aktararak ve kimyasal tepkimeler üreterek renkleri geliştirmektedir.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Fujifilm ürünü Daha fazla Fotoğraf Makinesi & Kamera ürünü